Aktualizacja wpisu o RUSEL VIPER

Zacznę od wpisu o Tomfingerze. W nim znajdziecie video z koncertu. Film ten pochodzi z kasety VHS, którą pożyczył mi Gerard Wasilewski. Na tej kasecie (i na imprezie przy okazji też) zagrał ponadto zespół, który już ma wpis na blogu. Mowa o RUSEL VIPER. Przypomnę pokrótce: Maciek Klasiński, Kuba Olszewski, Tomek Pielecki no i Remi Dubaj. Metalowy skład z końca lat 90-tych. Powiązany z Domination i Masturbation. Koncert RV to impreza Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę z grudnia 1998 roku. Odbył się w sali widowiskowej przy ul. Cichej. Zagrały wtedy 3 zespoły. Występ trzeciego także mam, ale zostawię go na później. 😉
Wracając do dzisiejszej wisienki. Chłopaki z RUSEL VIPER twierdzą, że nie wiedzieli wcześniej o tym nagraniu i że jest to dużo lepsza prezentacja ich muzyki niż nagrania z końca działalności kapeli. Widać także na filmie ramę – samoróbkę, którą z rozrzewnieniem  wspominał Kuba, pałker RV. Z tyłu za Tomkiem Pieleckim na drugiej gitarze zobaczyć możecie Dominika Samborskiego. Jednak był to chyba występ jedynie gościnny.
20 minut metalu z lat 90-tych. To chyba będzie dobra rekomendacja tego video. 🙂 Dzięki dla Gerarda Wasilewskiego z Tomfingera za kasetę i dla Michała Jędrzejewskiego za zrzucenie jej na cyfrę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *