Update Galerii

Dostałem od Kamila Liska duży pakiet zdjęć z prawie wszystkich edycji Rock Alert Festiwalu, który organizowany był (czy może jeszcze jest – tego do końca nie wiem, ale w tym roku raczej festu nie będzie) przez LOK. Dla niezorientowanych: jest to konkurs dla młodych kapel. Na przestrzeni kilkunastu lat zagrały na nim zespoły chyba z całej Polski. Oczywiście do tego na każdej edycji były jakieś gwiazdy. 90% zdjęć pochodzi z Lubartowiaka. Do fotek od Kamila dodałem jeszcze kilka pojedynczych, które gdzieś tam do mnie dotarły i wyszła z tego całkiem spora aktualizacja zdjęć lubartowskich kapel. Po kolei: wśród zdjęć METAXY znajdziecie nowe z koncertu w LOKu. Ciekawostka jest w galerii PERCEPTIONS, gdzie znajdziecie artykuł z 1995 roku z Lubartowskiego Magazynu Kulturalnego, czyli takiego protoplasty Tygodnika Lubartowiak. Redagowała go późniejsza dyrektor LOKu – Małgorzata Gryglicka – Szczepaniak. Dalej znajdziecie nowe zdjęcia FREEDOM z ich występów na RAF 2007 i RAF 2008. No i pojawiła się zupełnie nowa galeria DWUDZIESTU SIEDMIU BEZIMIENNYCH. Wcześniej miałem tylko kilka ich obrazków, ale nazbierało się ich tyle, że odpaliłem oddzielną stronę ze zdjęciami. Z zestawu od Kamila znajdziecie obrazki z RAFu 2009 i 2012 roku.
Zdjęć jest dużo więcej. Pojawią się na pewno przy okazji zespołów takich jak Whatever (w którym śpiewał Kamil Lisek), Way Out, Dill Moon, czy MEM… ale na to będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. 🙂
Dzięki stukrotne dla fundatora zdjęć, czyli Kamila Liska. No i generalnie zapraszam do odwiedzin galerii na blogu jeśli tego jeszcze nie robiliście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *