MASTURBATION

Dzisiejszy wpis rozpoczyna, podzieloną na trzy części opowieść o metalowym tworze z lat 90-tych. Czy był to jeden band o trzech nazwach, czy trzy różne bandy? Nie ma sensu określać tego jednoznacznie. Jednak ze względu głównie na przejrzystość bloga podzieliłem historię na trzy, wg nazw. OK, zrobiło się bardzo zawile, więc jak to się mówi obecnie: do brzegu. Chodzi o oczywiście o składy Remiego, Kuby, Maćka, Tomka, Edka, Homera i całej ich załogi. Grali razem w różnych konfiguracjach przez większość dekady, ale całe to zamieszanie rozpoczyna tekst o MASTURBATION. Nazwa jak sami widzicie, z tych wszystko mówiących. 🙂 Chłopaki byli młodzi, radykalni i pełni pasji. Rozpoczęli swoją przygodę z muzyką głośno i nie biorąc jeńców.
Materiał video w tekście obejrzycie dzięki Parasolowi z Kocka, który już jakiś czas temu wrzucił go do internetu. Chyba przez zwykłe niedopatrzenie nie wspomniałem o nim jeszcze na blogu. Zapraszam na kanał youtube Tomka: Punkrockowy Kock. Znajdziecie tam mnóstwo archiwaliów kapel głównie z tego miasta, ale lubartowskie materiały też Parasol wrzucił. Mało tego, przekazał mi sporo rzeczy, które już są na blogu, i które dopiero pojawią się na Lubartowskim Garażu.
Dawno nie było metalu na Lubartowskim Garażu, więc jest okazja. Jeszcze przez najbliższe dwa wpisy pozostaniemy w tych klimatach. Dzięki dla Remiego, że udało się nam pogadać, nawet jeśli tylko przez łącza internetowe.
–>kliknij, aby poczytać o zespole<–

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *